Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“
Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“
| Product-oem | 052001, 1736545, 2037936, 2054531, 246122, 246123, 580015725, 8504627 |
|---|---|
| Height | 19.00" |
| Width | 16.87" |
| Depth | 2.37" |
| Inlet | 1.37" Upper Left |
| Outlet | 1.37" Lower Right 1.37" Upper Left 1.37" Lower Right |
| Make | YALE |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00 Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits 443, 443B, 453C, 453D, 453F, 463, 543, 543B, 553, 553C, 553G, & 553F Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
*Oil Cooler*
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00 Oil Cooler
“
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
9.00 Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiator Tanks And Parts
Caterpillar
1 mounting flange
2 brackets
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“