Toyota Forklift Radiator
*Plastic/Aluminum*
Toyota Forklift Radiator
*Plastic/Aluminum*
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1975 |
| Product-oem | 214050FC30A, 246260, 41067, NMC21450FC30A, S8099 |
| Height | 17.75" |
| Width | 17.50" |
| Depth | 2.00" |
| Inlet | 1.37" Upper Right |
| Outlet | 1.37" Lower Left |
| Make | Toyota |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Lift Trucks & Equipment
Radiator Tanks And Parts
Caterpillar
1 mounting flange
2 brackets
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00″ Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits 443, 443B, 453C, 453D, 453F, 463, 543, 543B, 553, 553C, 553G, & 553F Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
*Oil Cooler*
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00 Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits 642, 642B, 643, 722, 742, 742B, & 743 Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Toyota Forklift Radiator
*Plastic/Aluminum*