Yale Forklift Radiator
OIL COOLER
Yale Forklift Radiator
OIL COOLER
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | S4137 |
| Height | 18.87" |
| Width | 16.50" |
| Depth | 2.12" |
| Make | YALE |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Mitsubishi
Mitsubishi Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiator Tanks And Parts
Caterpillar
2 bolt on flanges
Each 3.00 diameter
1 – 1/4″ NPT fitting in center
“””
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
OIL COOLER
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits 645, 743, 743B & 743DS Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Hyster
Hyster Forklift Radiator
Fits D187 Model
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00″ Oil Cooler
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Yale Forklift Radiator
OIL COOLER