1993-1995 Mack CH Series
Core #7236
1993-1995 Mack CH Series
Core #7236
| Model | CH Model |
|---|---|
| Year-from | 1990 |
| Year-to | 1995 |
| Product-oem | 239395, 25113260, 3MF5474AM2, 3MF5474AM3, 3MF5474AM4, 3MF5474BM4, 3MF5474CM2, 3MF5474CM4, 3MF5474M2, 3mf5474m3, 437170, 437170S, 7236, 7300-09, 730009, DRC 7236, HDC010345, HDC010618, MAC09, MK7170, S7309, SRK7170, X-4508-1, X45081 |
| Height | 29.25" |
| Width | 40.00" |
| Depth | 2.00" |
| Make | Mack |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Truck
Radiators
Mack
1995-2001 Mack Midliner
Truck
Radiators
Freightliner
Freightliner Radiator
Fits FL50 – 90 Series
PTO crank box
18.00 Oil Cooler
“
Truck
Ford
1992-1993 Ford AeroMax-Louisville 9000 Series
With Condenser & Oil Cooler Mounts
Truck
Dodge
Dodge Charge Air Cooler
2003 – 2007 5.9L Cummings
2007 – 2008 6.7L Cummings
Truck
Volvo
2006-2010 Volvo VT Series
2007-2015 Volvo VN Series
2008-2015 Mack CXU Vision
2009-2014 Mack TD713 Titan Series
Truck
Dodge
Dodge Charge Air Cooler
1992 – 1993 Dodge with 5.9L Cummins
RECORE ONLY
Truck
Radiators
Western Star
2001-2007 Western Star 4900 WA-WB Models
Truck
GMC
Chevy/GM Charge Air Cooler
Fits Topkick, Kodiak
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
1993-1995 Mack CH Series
Core #7236