Nissan Fork Lift Radiator
2006 – 2008 Urvan Diesel
*2 Row Core*
Nissan Fork Lift Radiator
2006 – 2008 Urvan Diesel
*2 Row Core*
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 3MF5490M |
| Height | 14.12" |
| Width | 21.43" |
| Depth | 1.50" |
| Inlet | 4.50" |
| Outlet | 4.00" 1.37" Top Left 1.37 Bottom Left Grill Side |
| Make | Nissan |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Cat Forklift
Caterpillar Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Hyster
Hyster Forklift Radiator
Fits D187 Model
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Fork Lift Radiator
Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits S310G, 653, 751, 751F, 751G, 753C, 753F, 753G, 753H, 753HC, 753L, 763, 763C, 763H, 763HC, 763HF, 763HG, 773, 773C, 773F, & 7753 Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Bobcat
Bobcat Radiator
Fits 642, 642B, 643, 722, 742, 742B, & 743 Models
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Mitsubishi
Mitsubishi Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00″ Oil Cooler
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Nissan Fork Lift Radiator
2006 – 2008 Urvan Diesel
*2 Row Core*