Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“
Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“
| Product-oem | 052001, 1736545, 2037936, 2054531, 246122, 246123, 580015725, 8504627 |
|---|---|
| Height | 19.00" |
| Width | 16.87" |
| Depth | 2.37" |
| Inlet | 1.37" Upper Left |
| Outlet | 1.37" Lower Right 1.37" Upper Left 1.37" Lower Right |
| Make | YALE |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00″ Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Fork Lift Radiator
Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Nissan
Nissan Forklift Radiator
10.00 Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
GMC
Generator Radiator
GMC Powerunit
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Toyota
Toyota Forklift Radiator
F7 SERIES
10.75″ Oil Cooler
Lift Trucks & Equipment
Radiators
Hyster
Hyster Forklift Radiator
Fits D187 Model
Lift Trucks & Equipment
Radiators
YALE
Yale Forklift Radiator
OIL COOLER
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Yale Forklift Radiator
Fits the Early SN H177 w/ 3.0L GM Engine
12.00 Oil Cooler
“