Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219837, 531981M94, KTAG0119, R4993 |
| Height | 19.00" |
| Width | 15.31" |
| Depth | 2.12" |
| Inlet | 1.50" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Series 585, 595, 895, 686, 695, 885
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 & 430 w/ Short Neck
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 2840, 3030, 3120, & 3130 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 590 Turbo
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits M, MT, 40, 320, & 330 Models
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“