Massey Ferguson Radiator
Fits 255 Model
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 Model
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219838, 531982M94, KTAG0018, R4994 |
| Height | 19.00" |
| Width | 15.31" |
| Depth | 2.12" |
| Inlet | 1.50" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 4630, 4440 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 265 & 255 Gas Models
Agricultural
Radiators
New Holland
Ford/New Holland Radiator
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 1896 & 2096 Tractor Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Series 585, 595, 895, 686, 695, 885
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 Model