Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 1876606M4, 219545, 437865, 8855779M93, 885579M91, 885579M93, KTAG0121 |
| Height | 19.12" |
| Width | 15.12" |
| Depth | 2.12" |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 & 430 w/ Short Neck
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 Model
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 Model
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 690 Model
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits the 570LXT, 570MXT, 580 SUPER L, 580L, 580M, 580SL, 580SM, 590 SUPER L, 584E, 585E, 585G, 586E, 586E, 586G, 588G, 590SL, 590SM
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7250 Series
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models