Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model
Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219844, 3614476M91, 437866, KTAG0117, R4999 |
| Height | 23.06" |
| Width | 20.06" |
| Depth | 2.625" |
| Inlet | 2.00" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 590 Turbo
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 2840, 3030, 3120, & 3130 Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 265 & 255 Gas Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Backhoe Radiator
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 4210, 4230, and 4240 Series
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model