Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219544, 437861, 894319M92, KTAG0005, R3304 |
| Height | 17.50" |
| Width | 15.50" |
| Depth | 1.62" |
| Inlet | 3.12" |
| Outlet | 3.12" 1.50" Top Center 1.50"Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits the JD400, JD401, JD480, 300B, 301A, 302, 302A, 400, 401, 401B, 401C, 480, 1520, 1830, 2020, 2030, 2030 German, 2120, 2130, 2440, 2630, 2640 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Backhoe Radiator
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 265 & 255 Gas Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 4630, 4440 Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
Agricultural
Radiators
New Holland
Ford/New Holland Radiator
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models