Ford Tractor Radiator
*Top Header is a Bucket Header*
Ford Tractor Radiator
*Top Header is a Bucket Header*
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 3MF5490M |
| Height | 17.50" |
| Width | 16.00" |
| Depth | 2.12" |
| Make | Ford Ag |
| Product Type | Cores |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 410B, 410C, 410D, 415B, & 510B Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7250 Series
Agricultural
Radiators
Case
Case Backhoe Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 & 430 w/ Short Neck
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 1850, 1950, 1950N, 2155, & 235 Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits M, MT, 40, 320, & 330 Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 Model
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Ford Tractor Radiator
*Top Header is a Bucket Header*