GMC Radiator
Topkick/Kodiak
Crossflow Radiator
GMC Radiator
Topkick/Kodiak
Crossflow Radiator
| Model | Kodiak, Topkick |
|---|---|
| Year-from | 1970 |
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 20525, 20772, 231811, 3096047, 437334S, 52452178, 52456571, 52462149, 52465094, 5800-05ST, 580005ST, 5805, FLX000808, GMC05, HDC010295, REA42-10026, REA4210026, S5805, SRM1235 |
| Height | 35.87" |
| Width | 25.50" |
| Depth | 1.37" |
| Make | GMC |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Truck
Radiators
Volvo
2008-2015 Volvo VN Series
2008-2015 Mack CXU Vision
With Framework
With Oil Cooler
Truck
Radiators
Mack
Mack Radiator
Fits 1995 – 2001Mack Midliner
*Available in Solder On Only*
Truck
Radiators
Freightliner
Freightliner Radiator
Fits FL50 – 90 Series
PTO crank box
18.00 Oil Cooler
“
Truck
GMC
Chevy/GM Charge Air Cooler
Fits Topkick, Kodiak
Truck
Radiators
International
1994-2002 International 4700-4800-4900 Half Core. (Side By Side)
2001-2004 International CE Bus
Oil Cooler on Grill Side
Truck
Radiators
Kenworth
Truck
Radiators
Osh Kosh
Osh Kosh Radiator
Fits Safari Motorhomes
Truck
Ford
1992-1993 Ford AeroMax-Louisville 9000 Series
With Condenser & Oil Cooler Mounts
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
GMC Radiator
Topkick/Kodiak
Crossflow Radiator