Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219544, 437861, 894319M92, KTAG0005, R3304 |
| Height | 17.50" |
| Width | 15.50" |
| Depth | 1.62" |
| Inlet | 3.12" |
| Outlet | 3.12" 1.50" Top Center 1.50"Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 30, 165, 175, 180, & 3165 Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 4430 Model
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 & 430 w/ Short Neck
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 1850, 1950, 1950N, 2155, & 235 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 1896 & 2096 Tractor Models
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 265 & 255 Gas Models
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 35 Diesel, 135, 35FE Models