Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 1695721M2, 219843, 437864, KTAG0017, R4998 |
| Height | 19.56" |
| Width | 20.00" |
| Depth | 2.625" |
| Inlet | 2.00" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits the 570LXT, 570MXT, 580 SUPER L, 580L, 580M, 580SL, 580SM, 590 SUPER L, 584E, 585E, 585G, 586E, 586E, 586G, 588G, 590SL, 590SM
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits the JD400, JD401, JD480, 300B, 301A, 302, 302A, 400, 401, 401B, 401C, 480, 1520, 1830, 2020, 2030, 2030 German, 2120, 2130, 2440, 2630, 2640 Models
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 1896 & 2096 Tractor Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 690 Model
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Series 585, 595, 895, 686, 695, 885
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 410B, 410C, 410D, 415B, & 510B Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits M, MT, 40, 320, & 330 Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 265 & 255 Gas Models
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models