Massey Ferguson Radiator
Fits the 20E, 20D, 20F, 30E, 30H, 240, 250 UK Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 20E, 20D, 20F, 30E, 30H, 240, 250 UK Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 1680547M92, 219840, 437860, KTAG0009 |
| Height | 18.50" |
| Width | 15.19" |
| Depth | 2.00" |
| Inlet | 1.50" Top Center |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits M, MT, 40, 320, & 330 Models
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 1850, 1950, 1950N, 2155, & 235 Models
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 Model
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 4430 Model
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 20E, 20D, 20F, 30E, 30H, 240, 250 UK Models