GMC Radiator
Fits 1992 – 1993 Kodiak/Topkick Radiator
E.O.C and T.O.C
Only available with Plastic Tanks
GMC Radiator
Fits 1992 – 1993 Kodiak/Topkick Radiator
E.O.C and T.O.C
Only available with Plastic Tanks
| Model | Kodiak, Topkick |
|---|---|
| Year-from | 1992 |
| Year-to | 1993 |
| Product-oem | 20634, 437585P, 52458537, 5800-09ST, 580009ST, GMC22, REA41-1374A, REA411374A, S7585PA, SRK1374 |
| Height | 31.43" |
| Width | 23.31" |
| Depth | 1.37" |
| Inlet | 2.00" Upper Left |
| Outlet | 2.00" Lower Right |
| Make | GMC |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Truck
Radiators
Mack
Mack Radiator
Fits 1995 – 2001Mack Midliner
*Available in Solder On Only*
Truck
Radiators
Kenworth
Kenworth Radiator
Fits T400B/T450B/T600/T800
*Available only in Solder On Tanks*
Truck
Radiators
Volvo
2008-2015 Volvo VN Series
2008-2015 Mack CXU Vision
With Framework
With Oil Cooler
Truck
Radiators
Mack
1995-2001 Mack Midliner
Truck
Surge Tanks
International
Truck
Dodge
Dodge Charge Air Cooler
1994 – 2004 Dodge Ram 2500/3500 Available in Powermax
Truck
Ford
1992-1993 Ford AeroMax-Louisville 9000 Series
With Condenser & Oil Cooler Mounts
Truck
Radiators
Freightliner
Freightliner Radiator
FLD 112, 120 (under 425HP)
CAC-FL5A
Condenser-40613
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
GMC Radiator
Fits 1992 – 1993 Kodiak/Topkick Radiator
E.O.C and T.O.C
Only available with Plastic Tanks