Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model
Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 219844, 3614476M91, 437866, KTAG0117, R4999 |
| Height | 23.06" |
| Width | 20.06" |
| Depth | 2.625" |
| Inlet | 2.00" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 255 & 265 Models
10.00 Oil Cooler
“
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 7110, 7120, 7130, 7140, 7150, 7250 Series
Agricultural
Radiators
Case
Case Agricultural Radiator
Fits 590 Turbo
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 1896 & 2096 Tractor Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 2840, 3030, 3120, & 3130 Models
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 160UK, 178, 185, 188, 261 Models
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits M, MT, 40, 320, & 330 Models
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 399 Model