1993-1995 Mack CH Series
Core #7236
1993-1995 Mack CH Series
Core #7236
| Model | CH Model |
|---|---|
| Year-from | 1990 |
| Year-to | 1995 |
| Product-oem | 239395, 25113260, 3MF5474AM2, 3MF5474AM3, 3MF5474AM4, 3MF5474BM4, 3MF5474CM2, 3MF5474CM4, 3MF5474M2, 3mf5474m3, 437170, 437170S, 7236, 7300-09, 730009, DRC 7236, HDC010345, HDC010618, MAC09, MK7170, S7309, SRK7170, X-4508-1, X45081 |
| Height | 29.25" |
| Width | 40.00" |
| Depth | 2.00" |
| Make | Mack |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Truck
Freightliner
Freightliner Charge Air Cooler
ALF385A
Available in Recore Only
Truck
Dodge
Dodge Charge Air Cooler
1994 – 2004 Dodge Ram 2500/3500 Available in Powermax
Truck
Radiators
Kenworth
Kenworth Radiator
Fits T400B/T450B/T600/T800
*Available only in Solder On Tanks*
Truck
Radiators
Osh Kosh
Osh Kosh Radiator
Fits Safari Motorhomes
Truck
GMC
Chevy/GM Charge Air Cooler
Fits Topkick, Kodiak
Truck
Dodge
Dodge Charge Air Cooler
1992 – 1993 Dodge with 5.9L Cummins
RECORE ONLY
Truck
Surge Tanks
International
Truck
Radiators
Freightliner
Freightliner Radiator
2001 Sterling Acterra
Freightliner School Bus Chassis
18.00″ Oil Cooler
Must re-use O.E. brackets
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
1993-1995 Mack CH Series
Core #7236