Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models
Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models
| Year-from | 1970 |
|---|---|
| Year-to | 1970 |
| Product-oem | 1695721M2, 219843, 437864, KTAG0017, R4998 |
| Height | 19.56" |
| Width | 20.00" |
| Depth | 2.625" |
| Inlet | 2.00" Top Right |
| Outlet | 1.50" Bottom Left |
| Make | Massey Ferguson |
| Product Type | Radiators |
ADDITIONAL PARTS YOU MAY NEED
Agricultural
Radiators
Case
Case Radiator
Fits 4210, 4230, and 4240 Series
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 1850, 1950, 1950N, 2155, & 235 Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits the 30, 165, 175, 180, & 3165 Models
Agricultural
Radiators
Massey Ferguson
Massey Ferguson Radiator
Fits 690 Model
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Agricultural
Radiators
Case
Case Backhoe Radiator
Agricultural
Radiators
John Deere
John Deere Radiator
Fits 420 & 430 w/ Short Neck
Agricultural
Radiators
Allis Chalmers
Allis Chalmers Radiator
Fits Model 7030, 7040, 7045, 7050, 7060
14.00 Oil Cooler
Select at least 2 products
to compare
Product Comment
Massey Ferguson Radiator
Fits the 375, 383, 390, 390T, 393, 398, 399 UK Models